Návštěvy zastupitelů města Neratovice, dobrovolníků a dárců na stavbě nového kostela Nejsvětější Trojice a komunitního centra kardinála Josefa Berana

V pondělí 1. června 2026 navštívili stavbu nového kostela Nejsvětější Trojice a Komunitního centra kardinála Josefa Berana představitelé města Neratovice. Starosta Roman Kroužecký, místostarosta Ladislav Židoň a další členové zastupitelstva se seznámili s průběhem výstavby, architektonickým řešením projektu i plánovaným využitím moderních technologií.

 

Všichni přítomní vyjádřili projektu podporu a ocenili jeho význam pro život místní komunity. Za Nadaci Neratovického komunitního centra hosty provázeli Marek Matocha a farář Peter Kováč.

 

O několik dní později, v neděli 7. června, zavítali na staveniště také dárci a podporovatelé projektu v rámci tradičního Farního dne. Návštěvníci měli možnost nahlédnout do vznikajícího areálu nového kostela a komunitního centra, seznámit se s postupem stavebních prací a získat bližší představu o podobě budoucího prostoru, který bude sloužit duchovnímu, kulturnímu i komunitnímu životu v Neratovicích.

 

Děkujeme všem za projevený zájem, podporu a povzbuzení, které jsou pro realizaci tohoto významného projektu velmi cenné.

 

WhatsApp Image 2026-06-24 at 21.24.42.jpeg

Zastupitelé Neratovic na stavbě

 

WhatsApp Image 2026-06-24 at 21.32.53.jpeg

Dobrovolníci a dárci na stavbě